У Тульчинському районі на Вінниччині відремонтували дорогу

Голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський на своїй сторінці у Facebook повідомив, що у Тульчинському районі відновили ділянку автомобільної дороги.

«Зшиваємо країну разом! У Тульчинському районі відновили ділянку автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-21-12 Шпиків-Тульчин,загального користування місцевого значення О-02-21-12 Шпиків-Тульчин, км 0+000 – км 7+953», – йдеться у повідомленні.

За його словами, вже виконані роботи з влаштування шарів асфальтобетонного покриття, тротуарів, нових посадкових майданчиків і тротуарів для підходів до них з бортовим каменем.
Безпечний рух на дорозі забезпечать горизонтальна дорожня розмітка, а також встановлені нові дорожні знаки і дорожнє огородження.

«Загальна протяжність автомобільної дороги – 24, 381 км. Відрізок дороги, загальною протяжністю 7,953 км, буде введено в експлуатацію в поточному році. Фінансування робіт здійснювалось за рахунок коштів Державного дорожнього фонду», – зазначив Владислав Скальський.

Нагадаємо, хто переміг у обласному конкурсу проєктів розвитку територіальних громад на Вінниччині.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

7.8K0 2

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.