У Терцентрі Вінниці оголосили набір на факультет англійської мови для людей 60+

У Вінницькому міському територіальному центрі надання соціальних послуг запрацював факультет англійської мови.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

До занять запрошують охочих вивчити мову міжнародного спілкування. Стати учнями гуртка можуть люди віком 60+.

Заняття проводить Мирослава Коваль, дипломований спеціаліст та студентка магістратури Вінницького торговельно-економічного інституту. Каже, що з людьми літнього віку працює вперше. Не тільки вчить їх, але й сама багато чого переймає від таких досвідчених учнів.

Розпочинають уроки з азів – алфавіту. Проте, за словами викладачки, орієнтуватися будуть саме на розмовну англійську. 

«Виснажувати учнів нюансами Past Simple та Present Perfect я не буду. А от замовити їжу в ресторані чи забронювати номер в готелі англійською вони зможуть. Це практичні знання, які знадобляться під час поїздок за кордон», – розповідає Мирослава Коваль.

На кожне заняття Мирослава використовуватиме роздатковий матеріал та мультимедійні засоби. З учнями читатимуть уривки творів та дивитимуться фрагменти з іноземних фільмів мовою оригіналу.

На урок записалась 61-річна пані Олена, яка переїхала до Вінниці з Києва. «Я вивчала англійську ще зі школи. Потім – мала заняття в трьох університетах, проходила курси. Але вдосконалюватися завжди треба. Наприклад, зараз англійська мені потрібна, щоб допомогти онукам з уроками, з технікою, налаштування якої часто бувають іноземною».

Пані Наталя прийшла на заняття без досвіду. Прагне навчитися читати, писати і розмовляти англійською мовою, адже це дуже актуально для людей будь-якого віку.

Наразі на факультет записалось 11 охочих вивчати мову Шекспіра та Конана Дойла. Оскільки заняття тільки розпочалися, вони поки проходять у форматі знайомства. Проте згодом усіх учнів розподілять за рівнем знань англійської мови та проводитимуть окремі заняття для кожної з груп.

У Вінницькому міському територіальному центрі надання соціальних послуг працює також гурток з польської мови. Заняття безкоштовні. Ті, хто хочуть вивчати іноземні мови, можуть звертатися до Терцентру за номером телефону 67-05-90 або за адресою вул. Соборна, 50.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook