У “Дії” тимчасово не працюватиме послуга “допомога для ВПО”

З 1 листопада у застосунку “Дія” послуга “допомога для ВПО” буде тимчасово недоступною. Міністерство цифрової трансформації спільно з Мінсоцполітики оновлюватимуть сервіси.

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

“Якщо вам необхідно отримати довідку ВПО чи оформити допомогу, поки сервіс у “Дії” не працює, зможете зробити це офлайн”, — йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що після оновлення сервісу подати заяву можна буде одразу на всю родину: дітей, чоловіка чи дружину. Крім цього виплати отримуватимуть діти ВПО, які народилися після переїзду сім’ї, а також зміняться умови виплат: фокус буде на громадянах, які перебувають у складних обставинах.

“Якщо ви отримували допомогу раніше, то ви одержуватимете її ще протягом кількох місяців. Уряд з 1 серпня продовжив виплати ще на пів року. Далі допомогу буде продовжено тим громадянам, які відповідають критеріям”, — йдеться у повідомленні.

Послуги для ВПО працюватимуть у “Дії”, як і раніше:

  • зміна фактичного проживання;
  • скасування статусу ВПО.

“Детальніше дізнатися про зміни можна на сайті Мінсоцполітики або звернувшись до органу соціального захисту населення”, — додали у Мінцифри.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook