Центр реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк запроваджує послугу соціального супроводу під час працевлаштування та на робочому місці, а також сприяє налагодженню взаємодії між роботодавцями та людьми з інвалідністю.
Про це повідомляє Місто з посиланням на ВІТА ТБ.
Однією з можливостей для роботодавців може стати стажування, яке покликане перевірити, чи готові вони працевлаштувати людину з інвалідністю. А кандидат таким чином може оцінити свої сили на новому робочому місці. Процес супроводжуватиметься підтримкою кваліфікованого асистента.
Ініціатива безкоштовна. Участь роботодавців у програмі стажування дозволить:
- протестувати наявні приміщення на доступність;
- познайомитись з претендентами;
- побачити готовність колективу;
- оцінити готовність компанії до найму осіб з інвалідністю.
Ми пропонуємо програму стажування, в якій можуть взяти участь роботодавці. Якщо вони погоджуються, то на певний строк, зазвичай до одного тижня, у них на безкоштовних засадах, виконуючи певні завдання, працює людина з інвалідністю, яку супроводжує асистент. Стажування дає зрозуміти, чи готове робоче середовище, приміщення, робоче місце для людини з інвалідністю. Що важливо, програма не зобов’язує до подальшого працевлаштування. Але дає можливість і роботодавцю і самій людині з інвалідністю зрозуміти, чи готові вони до співпраці, – зазначає директорка центру реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк Олена Чорнобривенко.
За її словами, наразі вже ведуться співбесіди із кандидатами з інвалідністю, які готові до працевлаштування.
Звернутися до центру реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк можна за адресою: вул. В. Винниченка, 5 або за номером телефону: (0432) 507-504.
Читайте також: Частину працівників ТЦК відправлять на фронт
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook