Третю добу матір шукає сина, який мав приїхати у Козятин із заробіток

Вже третю добу родичі та знайомі не можуть додзвонитися до Андрія Обеснюка. Три місяці тому хлопець, який мешкає у Козятині, поїхав і матір’ю до Польщі на заробітки. У четвер, 21 січня мати посадила сина на автобус з Бидгоща на Україну.

В п’ятницю, він мав би бути вже на рідній землі і дати про це звістку. Але сьогодні вже понеділок, 25 січня, а хлопець і досі не виходить на зв’язок. Про це газеті розповіла стривожена сестра Андрія Юлія, яка мешкає в Чернігові.

— Я розмістила пост на своїй сторінці в соцмережах, про те що ми шукаємо Андрія і поширила його по козятинських групах, — каже Юлія. — Ми вже всіх обдзвонили, до кого він міг піти, погуляти чи ще щось. Він би міг повернутися і в Козятин, і в Київ (там живе ще одна молодша сестра Андрія Олександра), і в Чернігів. Та ні до мене, ні до сестри, ні додому, він не приїхав. Всі номери або вимкнені, або недоступні.

За словами Юлії, сьогодні Олександра поїхала в Голосіївську поліцію, щоб написати заяву про зникнення брата.

— Мама в Польщі їздила по аеропортах. Сьогодні будемо дізнаватися чи він перетнув кордон, так як були вихідні, — говорить Юлія. — Будь ласка, дайте нам знати, якщо ви бачили нашого Андрія. Будь-яка інформація не буде зайвою. Відомо, що Андрій Обеснюк народився 18 березня 2001 року народження. Він перетнув кордон. Від водіїв рідні дізналися, що хлопець вийшов у Києві. Наразі це вся інформація.

Контактні телефони сестер Андрія — 0636598210 Юля, 0631060155 Олександра 

За матеріалами сайту Козятин RIA. 

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2.8K0 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.