Дорогоцінні камені використовують ювеліри для того, щоб створювати красиві та стильні прикраси. Причому використовують камені різні (як вищої ліги, так і більш «демократичні» за ціною). Кожен самоцвіт має свої особливості в плані кольору та типу гранування, який краще дозволяє майстрам золотих справ розкривати красу того чи іншого каменю. Але у кожного каменю ще і своя історія і свій статус. Так, наприклад, діаманти – це преміальні камені, які вважаються кращими друзями дівчат. А от рубіни – це теж камені вищої ліги, але вони в першу чергу асоціюються з королями бо, як правило, величезний рубін використовувався при створенні корони чи діадеми для царської особи. Сучасні цінителі ювелірних виробів ні корони, ні діадеми не носять (та й королі одягають їх тільки під час урочистих церемоній), але це ж не значить, що рубіни втратили свою актуальність чи вийшли з моди.

Сережки з рубінами

Краса ніколи не може вийти з моди, тому ювеліри використовують цей самоцвіт при створенні своїх шедеврів. І якщо проаналізувати статистику продажів інтернет магазину Злато, то стає зрозумілим, що сережки з рубіном – то фаворити публіки. Тим більше що такі прикраси актуальні як для солідних пані, так і для молодих дівчат. Єдине завдання – підібрати підходящий фасон. Але з цим немає складнощів, тому що запропонований асортимент неймовірно різноманітний і широкий.

Увага на сережки!

Стилісти знають, що сережки – це така прикраса, яка виконує роль мейкапу. Як? Все просто, якщо правильно підібрати форму та розмір сережок, то вони здатні підкреслити красиві риси обличчя і відволікти увагу від недоліків. А сережки з рубіном взагалі ризикують стати вашим козирем і всю увагу оточуючих привертати до себе. Ще б пак. Камінь насиченого яскравого червоного кольору навряд чи залишиться непоміченим.

Щодо форми сережок чи виду – вони можуть бути різні, бо рубін красивий як у вигляді овалу, так і у формі «груші», впишеться як в «краплинках» так і висюльках Тобто майстри вміло підбирають різні типи гранування, які дозволяють розкритися самоцвіту у всій своїй красі незалежно від виду самих сережок. Щодо оправи, тут теж немає обмежень, бо рубіни чудово виглядають:

  • В золоті;
  • В сріблі;
  • В платині.

Причому не має значення це золото червоне чи біле, а може навіть жовте. Те саме і зі сріблом, шикарно виглядає рубін як в оправі зі срібла з чорнінням, так і з позолотою чи з родієвим покриттям.

Сережки з рубіном чудово підходять для нарядів в стилі casual. Головне обирати моделі виконані в стилі «Мінімалізм» або «Класика». Але не менш актуальними сережки з рубіном будуть до вечірніх нарядів. Тут можна собі дозволити прикраси декоровані великими самоцвітами інтегрованими у вишуканий дизайн.

Сережки-підвіски з рубіном

Інтернет магазин Zlato постійно поповнює свої колекції, тому сережки з рубіном вийде придати на будь-який смак для красуні будь-якого віку та статусу. Щодо чоловічих прикрас, напевно моно сережка з рубіном в чоловічому арсеналі це рідкість, але запонки чи булавка для краватки з червоним каменем – ідеальне рішення, коли треба підібрати шикарний аксесуар.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook