Придбати квитки на поїзд “Київ — Варшава” можна лише через “Дія.Підпис”

Відтепер купити квиток на найпопулярніший поїзд “Київ – Варшава” у застосунку “Укрзалізниці” можна тільки після верифікації акаунту з “Дія.Підписом”.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Укрзалізниця” продовжує системну боротьбу з перекупниками квитків, щоб українці не переплачували кошти та не шукали альтернативних варіантів для поїздок. Тепер придбати квиток на найпопулярніший потяг Київ — Варшава в застосунку “УЗ” можна тільки з “Дія.Підписом”, — йдеться у дописі Федорова.

Міністр зауважив, що верифікація акаунту через “Дію” підтвердить, що покупець – реальна людина.

“Тож якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки – після перевірки його заблокують. А людина більше не зможе купити квиток онлайн, навіть якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій. Отже, купувати квитки зможуть тільки реальні користувачі. Зручно й без зайвого поспіху”, – пояснив Федоров.

Крім того, за словами Федорова, тепер повернути кошти за міжнародні квитки також можна буде у застосунку “Укрзалізниці” завдяки “Дія.Підпису”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook