Походження COVID-19: зв’язок з лабораторією в Китаї

У США федеральне бюро розслідувань вважає, що пандемія COVID-19 розпочалась через витік небезпечного вірусу із лабораторії в китайському Ухані.

Про це повідомляє Суспільне, посилаючись на заяву директора бюро Крістофер Рей в інтерв’ю Fox News.

Пандемія COVID-19

“ФБР вже певний час тому дійшло висновку, що найімовірнішим походженням пандемії COVID-19 є інцидент у лабораторії в Ухані. Йдеться про потенційний витік із контрольованої китайським урядом лабораторії”, — сказав він.

За словами директора ФБР, Китай всіляко перешкоджає з’ясуванню справжніх причин пандемії.

“Я просто зауважу, що уряд Китаю, як мені здається, робив усе можливе, щоб спробувати перешкодити та заплутати роботу, яку ми проводимо. Роботу, яку виконує уряд США та близькі іноземні партнери. І це прикро для всіх”, — сказав Рей.

Він також зазначив, що уряд Китаю намагається заблокувати розслідування походження коронавірусу.

Газета The Wall Street Journal з посиланням на секретний звіт розвідки, який надали ключовим членам Конгресу США та Білому дому, 26 лютого повідомила, що експерти Міненергетики США дійшли висновку, що причина пандемії коронавірусу, швидше за все, сталася в лабораторіях Китаю.

Наприкінці січня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила продовження офіційного статусу пандемії COVID-19, як “глобальної надзвичайної ситуації”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook