PIROGOV SKY та мистецькі події просто неба повертаються у Вінницю!

З кінця червня у найатмосфернішій локації та туристичній родзинці Вінниці — на території прекрасного музею-садиби Миколи Пирогова — проходитимуть концерти й вистави, творчі вечори, майстер-класи та екскурсії, які наповнять позитивом та світлими емоціями вінничан та гостей міста.

Музи і культура у час війни не мовчать, тому абсолютно всі події будуть проходити на підтримку ЗСУ. На благодійних аукціонах ми разом збиратимемо кошти для закриття нагальних потреб підрозділів і бригад, де служать саме захисники із Вінниччини.

Щодо подій, то цього літа у PIROGOV SKY виступлять найвідоміші українські артисти.Яскраві і патріотичні, глибокі та вражаючі, інтелектуальні та захоплюючі — концерти та вистави будуть орієнтовані на глядачів будь-якого віку: від молоді і дітей до пані та панове у поважному віці.

Як і у рік першого сезону PIROGOV SKY у 2021 році, на території будуть встановлені цікаві фотозони, діятиме фудкорт та затишна відпочинкова лаунж-зона.PIROGOV SKY поєднає культурну, туристичну, соціальну та патріотичну місії розвитку Вінниці. Стане місцем сили, морального відновлення та натхнення для вінничан і гостей міста, а головне — міцним плечем для воїнів з Вінниччини.

Перелік усіх подій, які з кінця червня до осені проходитимуть просто неба на території музею-садиби Миколи Пирогова у PIROGOV SKY, незабаром будуть анонсовані на офіційних сторінках PIROGOV SKY та компанії «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»: @vin.concert та @pirogov_sky

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook