Майже 75% українців готуються до проблем з енергопостачанням взимку

Більшість українців готуються до можливих проблем з енергопостачанням взимку, але очікують, що ситуація буде кращою, ніж минулого року.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”.

Майже 75% українців готувалися до можливих проблем з енергопостачанням взимку. Серед найбільш популярних заходів підготовки придбання ліхтариків та батарейок, підготовка запасів їжі, купівля акумуляторів та генераторів, а також підготовка запасів питної води – кожен з названих заходів зробили більш ніж половина опитаних.

Найінтенсивніше готувалися до проблем з енергопостачанням мешканці Києва, а також люди молодого та середнього віку, більш забезпечені. Мешканці міст дещо частіше за інших купували ліхтарики та батарейки, а також зробили запаси питної води, тоді як мешканці сіл частіше купували генератори

“На інтенсивність підготовки до проблем з енергопостачанням впливають і настрої щодо того, з якими проблемами зіткнеться Україна взимку: песимісти в очікуванні складнощів докладають більше зусиль для підготовки до зими, ніж оптимісти.”, — зазначили соціологи.

72% опитаних вказали, що у їхньому населеному пункті є “Пункт незламності”. Водночас у сільській місцевості майже 40% мешканців зазначили, що їхньому населеному пункті “Пунктів незламності” нема. Найбільше таких пунктів у Києві, а також на деокупованих та прифронтових територіях.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook