Львівське сміття прихистив директор ТОВ з Жмеринського району

Львівське сміття погодився прийняти директор ТОВ з Жмеринського району. Загалом йому навезли 180 тонн побутових відходів. У поліції кажуть, що чоловікові загрожує не тільки штраф.

12 січня слідчі Слідчого управління поліції Вінниччини за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури повідомили вказаній особі про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 239 (забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров’я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування слідчими встановлено, що у серпні 2020 року директор підприємства на земельній ділянці, яка не призначена для здійснення операції у сфері поводження з відходами, облаштував сміттєзвалище. Незаконне складування побутових відходів на ділянці загальною площею майже 800 квадратних метрів, розташованій на території села Демидівка Жмеринського району, призвело до забруднення землі небезпечними речовинами.Внаслідок незаконних дій підозрюваного створилась небезпека для довкілля, а державі було завдано збитків на суму понад тридцяти п’яти тисяч гривень.

Правопорушнику загрожує покарання – штраф від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

6030 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.