Дивани – класифікації конструкцій

Те, що сучасна меблева індустрія здатна запропонувати необмежену кількість конструкції та модулів вже нікого не дивує. Причому виготовляються всі ці предмети інтер’єру з різних матеріалів та їх комбінацій. Так стіл вам запропонують з дерева чи скла, щодо конструкції – простий чи складний.

Те саме стосується ліжок, крісел, шаф. І дивани в цьому списку багатогранності не є виключенням. Достатньо оцінити фото запропонованих рішень, щоб переконатися, дивани представлені на всі смаки і бюджети. І такий великий асортимент може створити складнощі під час покупки. Але професійна консультація експертів МебельОк стане в нагоді і допоможе зрозуміти яке відношення до диванів має дельфін, пума чи книжка.

Отже вивчаємо матчастину

Дивани можна розділити на групи в залежності від:

  1. Форми;
  2. Конструкції;
  3. Стилістики;
  4. Матеріалів, що використовуються для їх виготовлення.

Якщо говорити про форму, то універсальне рішення – прямий диван, який актуальний у будь-якому приміщенні. Існують також кутові моделі, які як і виходить з їх назви, призначені для «кутового встановлення» і відрізняються тим що мають форму літери L. Ці рішення актуальні, коли треба зробити стильний інтер’єр в приміщенні зі складної конфігурацією. Також вони вважаються ідеальними, якщо треба розмістити велику кількість людей.

І третій варіант – модульні дивани. Новинка, яка зразу стала популярною, бо дуже практична. Такий варіант відрізняється тим, що складається з кількох елементів, які можна встановлювати як прямо, так і у вигляді літери L.

Якщо говорити про конструкцію, то тут існує дві великі групи – дивани прості та дивани розкладні. А розкладні в свою чергу поділяються на підгрупи в залежності від типу механізму трансформації, який використовується. І саме в списку механізмів трансформації ви зустрінете:

  • Дельфін;
  • Аккордеон;
  • Книжку;
  • Пуму.

Кожна варіація має свої особливості і переваги. До речі розкладати диван – кому це потрібно? Справа в тому, що сучасний споживач дуже вимогливий до предметів інтер’єру в плані функціональності. Навіщо купувати окремо ліжко, якщо можна придбати диван, здатний за кілька секунд перетворитися на повноцінне спальне місце. Тим більше це актуально, коли кожен квадратний метр площі на вартість золота. Крім того більшість диванів розкладного типу оснащується додатковими нішами, які в свою чергу використовуються як місця для зберігання. Отже у вас один диван справляється зі своїми функціями, плюс може замінити ліжко і навіть якщо не шафу, то тумбу точно.

прямі дивани

В залежності від стилістики виробники пропонують моделі в класичному виконанні (з каркасом та ніжками, підлокітниками та спинкою), сучасні та навіть безкаркасні варіації. Все це дає змогу придбати саме той модуль, який ідеально впишеться у вашу вітальню чи кабінет. До речі, цінова політика виробників теж дуже різна і демократична. А це значить, що дивани представлені як у преміальному сегменті (величезні розкішні модулі оббиті натуральною шкірою), так і в середньому і навіть бюджетному. При цьому, як стверджують експерти MebelOk, всі моделі якісні, ергономічні і забезпечують максимально можливий комфорт в процесі експлуатації.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook