Через негоду в Україні без світла залишаються споживачі у восьми регіонах

Через негоду, станом на 13 листопада, без світла залишаються споживачі у восьми областях України. У Донецькій області через обстріл залишилася без електропостачання шахта, де під землею перебували 28 гірників.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України.

Наслідки негоди

У Дніпропетровській області внаслідок складних погодних умов електропостачання вимикалося у 293 населених пунктах. Без світла залишалися понад 77 тисяч споживачів. Наразі відключеними залишаються 52 населених пункти – понад 7 тисяч споживачів.

На Сумщині через несприятливі погодні умови – без світла понад 1,2 тисячі споживачів.

На Дніпропетровщині буревієм було пошкоджено наземний розподільний газопровід низького тиску – без газопостачання лишилися мешканці приватного сектору. Витоку газу немає. Ведуться ремонтні роботи.

Також через сильні пориви вітру станом на ранок 13 листопада залишалися знеструмленими абоненти у Донецькій, Харківській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Чернігівській областях. Тривають роботи з відновлення електропостачання.

У відомстві зазначили, що енергогенеруючі потужності працюють у штатному режимі. Запасів вугілля та мазуту на складах достатньо для безперебійної роботи станцій. Обсяг виробленої електроенергії достатній для повного забезпечення потреб споживачів та промисловості.

“У короткостроковий ремонт виводився один блок ТЕС. Наразі його переведено у резерв”, — додали в Міненерго.

Ситуація у прифронтових областях

На Донеччині через обстріл знеструмилася повітряна лінія та електропідстанція, внаслідок чого без світла залишилася одна із шахт. На момент відключення під землею перебували 28 людей. Усіх виведено на поверхню.

На Харківщині енергетики відновили світло для понад 1,6 тисячі споживачів.

У Чернігівській області через обстріли з боку армії РФ повністю та частково знеструмлено 18 населених пунктів.

Без світла через бойові дії залишається частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській областях.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook