Як правильно вибрати штори? Перевір свої знання

Досвідчені дизайнери інтер’єрів знають, що штори – це саме той елемент декору, який дозволяє при мінімумі сил і витрат кардинально змінити зовнішній вигляд приміщення. Правильно підібрана кольорова гама візуально розширить простір, зробить приміщення більш світлим. Втім, багато важить також вибір тканини, довжина, стиль і форма штор…

Щоб полегшити вибір, «Місто» звернулось до справжніх експертів у цьому питанні та у партнерстві з салоном-магазином «Євгенія» підготувало тест, який допоможе кожному зробити правильний вибір.

Ваш результат

#1. Які кольори візуально збільшують приміщення?

Світлі тони надають приміщенню легкості. Вони використовуються в кімнатах, розташованих із північного боку. А темні насичені кольори і їх відтінки будуть “поглинати” світло і простір, тому їх краще використовувати в кімнатах, де є надлишок світла та велика площа.

#2. Що візуально “розширить” кімнату?

Полотно має бути широким та зібраним у великі складки, що надасть об’єму та візуально розширить кімнату.

#3. Приміщення буде здаватись вищим якщо:

Приміщення здається ще вищим, якщо штори виходять за межу вікна, починаючись під самою стелею і лежать на підлозі.

#4. Щоб зекономити, вибирати колір штор і портьєр потрібно:

В тон обшивки меблів, тому що, шпалери змінюють частіше, ніж меблі, їх ціна не зрівняється з вартістю меблів чи самих штор.

#5. Які назви штор відповідають класичному стилю?

Якщо кімната оформлена в класичному стилі, в неї добре впишуться французькі або австрійські штори – важкі портьєри, тюль, ламбрекени, кисті, бахрома. У кімнату, оформлену в кантрі-стилі або стилі Прованс, підійдуть укорочені фіранки довжиною до підвіконня, ажурним тюлем і підв’язками. Мінімалістичний стиль – японські панелі, римські та розсувні штори.

#6. Для досягнення «дорогого» ефекту використовують в якості тканини:

Для досягнення більш «дорогого» ефекту використовують в якості тканини велюр, або шовк.

#7. Найбільш практичні штори з:

Найбільш практичні штори із віскози – їх легко прати вдома. 100% бавовна і льон вимагають хімчистки або легкого і дбайливого прання. Але, якщо виріб завеликий, варто звернутися до професійної чистки. При виборі шовку, потрібна підкладка, яка оберігає основну тканину від променів сонця та запобігає втраті кольору та форми.

#8. Оберіть правильне твердження

Всі відповіді правильні.

#9. Штори для дитячої кімнати повинні бути:

Оскільки дитячий організм дуже чутливий, краще обрати легкі, натуральні матеріали.

#10. На балконне вікно краще обрати:

В кімнату з балконом потрібні особливі штори – практичні, функціональні, які б не ускладнювали доступ до самого балкону і при цьому були естетичними. Декоративні нитки відповідають всім вимогам до декору вікна з балконними дверима: не заважають вільному проходу, не закриють вихід на балкон та додають завершеності.

Дізнатись результат

Вінниця, Немирівське шосе, 15
Тел.: (097) 133-34-33, (067) 431-13-49, (0432) 55-10-14
Instagram: evgenia_shtory

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook