Вихованці Вінницької МДЮСШ №5: два «срібла», три «бронзи» та «золото» на Всеукраїнському турнірі з самбо серед кадетів

До Києва з’їхались понад 250 спортсменів з 15 областей України для участі у Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо серед кадетів 2008-2010 років народження. Змагання розпочалися 30 січня і триватимуть до 1 лютого. Вихованці збірної Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 вже здобули 7 медалей, що дозволяє їм упевнено утримувати третє місце в командному заліку.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Підготував наших самбістів тренер-викладач МДЮСШ № 5 Олег Бузовський. Він підкреслив важливість виїзних змагань для юного покоління спортсменів та подякував Захисникам України за можливість тренуватись та змагатись у непростий для країни час.

«Кожен вихід на килим – не лише спортивний виклик, а й тріумф над власними лімітами, – розповідає тренер. – Завдяки витримці, майстерності та величезній роботі, наші вихованці впевнено і гідно розпочали рік. Готуємось до нових перемог».

Один із призерів турніру Володимир Дніпровський зізнався, що хоч це і не перші його змагання такого рівня, втім він щоразу готується та робить все можливе, щоб гідно представити Вінницю та свою спортивну альма-матер.

А голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський зазначив: «Сьогодні наші спортсмени мають змогу продовжувати тренуватися і здобувати перемоги на Всеукраїнському рівні, підіймати прапор і пишатися тим, що є українцями».

У підсумку змагання в категорії «кадети» спортсмени з міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 посіли такі місця:

І місце – Оксана Малюта;

II місце – Юлія Смолій;

II місце – Володимир Дніпровський;

III місце – Карина Малюта;

III місце – Маргарита Гнатюк;

III місце – Анастасія Майдуда;

V місце – Володимир Гуменний.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook