Вінницькі самбісти здобули 5 медалей на Всеукраїнському турнірі

Минулого тижня у с. Кароліно-Бугаз (Одеська область) відбувся Всеукраїнський турнір “Кубок Юна Україна” з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат (IV ранг).

У змаганнях взяли участь 19 регіонів України та понад 350 учасників, з них 8 спортсменів міської дитячо-спортивної школи №5. За результатами змагань, вінничани вибороли одну срібну та чотири бронзвоих медалі.

Серед юнаків та дівчат бронзовими призерами змагань стали Черняк Ігор, Зверько Павло та Зімін Максим.

Серед юніорів та юніорок “срібло” здобула Бурлак Юлія, а “бронзу” здобув Павло Зверько.

Минулого тижня у с. Кароліно-Бугаз (Одеська область) відбувся Всеукраїнський турнір "Кубок Юна Україна" з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат (IV ранг).