Вінницька “Нива” зіграла внічию з ФК “Чайкою” з Київщини

У матчі 27 туру Другої ліги України з футболу між ФК “Нива” Вінниця та ФК “Чайка” Петропавлівська Борщагівка не було визначено переможця. Матч, що відбувся на центральному стадіоні ім. Бруквенка у Макарові на Київщині, завершився нічийним рахунком 0:0.

Про це повідомив кореспондент Суспільного, який дивився трансляцію матчу.

Матч між ФК “Чайка” та ФК “Нива”. Пресслужба Вінницької “Ниви”

У першому таймі за кількістю створених моментів переважала вінницька “Нива”. Проте, відзначитись не вдалось ні одній, ні іншій команді.

У другому таймі кияни намагалися вирівняти ситуацію зі створеними моментами. Проте вінничани були готові до атак суперника.

Вінницька "Нива" зіграла внічию з ФК "Чайкою" з Київщини

Для вінницької “Ниви” це дев’ята нічия в сезоні. Нині у турнірній таблиці вони займають 8 місце із 30 очками.

Наступну гру “Нива” проводитиме вдома. 11 травня вінничани зіграють проти лідера турнірної таблиці ФК “ЮКСА”.