Вінницька «Нива» на виїзному матчі програла «Ужгороду»

4 жовтня в Ужгороді відбувся футбольний матч футбольними клубами «Нива» та «Ужгород». Вінничани змогли загнати м’яч у ворота ужгородців, однак поступилися володарям поля двома голами.

Про це повідомляє пресслужба Футбольного клубу «Нива».

На 20-й хвилині нивівець Олександр Борячук зробив чудову передачу в карний майданчик на Давида Подкуйка. Проте нашому гравцю не вдалося поцілити у рамку воріт. Отже, в першому таймі рахунок так і не було відкрито.

Під кінець години ігрового часу лідеру вдалося забити. Адріан Пуканич пробив по недоступній траєкторії в дальній кут. 1:0.

«Другий гол прийшов в результаті контратаки господарів – Юрій Чонка розігнав її лівим флангом і віддав своєчасний пас на Адріана Пуканича, який з п’яти метрів не схибив», – повідомляє пресслужба.
Вийшовши на заміну, Максим Підпригора використовував пас партнера, який вдало зіграв на перехопленні в центрі поля. 2:1.

Був у нашої команди і момент для порятунку, але надійно зіграв голкіпер господарів. Отже, результат матчу – 2:1 на користь «Ужгорода».

Нагадаємо, У п’ятому турі в чемпіонаті Вінницького району з футболу перемогла команда Десни