Футзальна команда Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського стала віцечемпіоном першого сезону масштабного проєкту «Пліч-о-пліч». У напруженому фіналі, що проходив у Києві, доля золотих нагород вирішилася лише в серії пенальті.
Про це повідомляє начальниця Вінницької ОВА Наталя Заболотна, пише Місто.
На фінальному етапі змагань у Києві студенти Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського гідно представили нашу область.
У півфіналі наша команда здолала представників Дніпропетровщини з рахунком 1:0. А у вирішальному матчі проти команди Львівської області основний час завершився нічиєю – 1:1.
Переможця визначила серія пенальті, де цього разу сильнішою виявилася команда суперників.
Читайте також
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook







