Студенти ВДПУ вибороли «срібло» на Всеукраїнських студентських лігах із футзалу

Футзальна команда Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського стала віцечемпіоном першого сезону масштабного проєкту «Пліч-о-пліч». У напруженому фіналі, що проходив у Києві, доля золотих нагород вирішилася лише в серії пенальті.

Про це повідомляє начальниця Вінницької ОВА Наталя Заболотна, пише Місто.

На фінальному етапі змагань у Києві студенти Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського гідно представили нашу область.

У півфіналі наша команда здолала представників Дніпропетровщини з рахунком 1:0. А у вирішальному матчі проти команди Львівської області основний час завершився нічиєю – 1:1.

Переможця визначила серія пенальті, де цього разу сильнішою виявилася команда суперників.

Читайте також

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook