Колишній гравець “Нива” (Вінниця) Андрій Рогозінин розповів про свої плани

Андрій Рогозін, тепер вже колишній гравець вінницької “Ниви”, ще до пандемії вирішив спробувати себе в іншій сфері. Як то кажуть, зійти трохи з дороги футбольної.

“Ну, я сподіваюся, все закінчиться і незабаром хлопці вже будуть займатися улюбленою справою – грати. Шкода тільки, що за порожніх трибун. З власного досвіду знаю, як це грати, коли на стадіоні порожньо. Але краще вже так, ніж сидіти без діла вдома”, – каже Андрій Рогозін у інтерв’ю представнику пресслужби клубу.

Тобто, ти вирішив “почепити бутси на цвях”?

– Так. Останнім часом в “Ниві” я не отримував задоволення від своєї роботи, від футболу. Думав поїхати за кордон пограти, але, із певних причин, не вийшло. Не шкодую, що бутси поки висять на гвіздочку. Подивимося, як далі буде. Будуть ігри і, думаю, боляче буде дивитися футбол. Бо завжди хочеться грати.

– В зимове міжсезоння було видно, що тебе турбувало пошкодження, яке ти отримав ще осінню. Зараз як себе почуваєш?

Так, чомусь травми не відпускали мене. Бувало, грав на уколах і не міг показати ту гру, яку хотів Знаєте, не було такого, що ідеально себе відчуваєш, завжди були якісь мікротравми. Травми в футболі – це жахливо. Важливо, щоб поруч були люди, які підтримують, а то самому впоратися дуже важко, ворогові такого не побажаєш.

– Як оціниш підготовчу роботу вінницького клубу цієї зимової паузи?

  • Не всі збори був з командою, трохи пізніше підключився. Я у футболі нічого не досяг. Тому некрасиво з мого боку буде обговорювати тренувальний процес. Я просто щиро побажаю багато перемог, щоб команда досягла тих цілей, які поставив президент клубу перед командою.

Нагадаємо, підтримує форму пробіжками і велоспортом.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.