Українцям розсилають повідомлення про скорочення кількості рятувальників: у ДСНС відреагували

Деяким користувачам месенджеру Signal з українськими номерами надійшли повідомлення нібито від ДСНС України із інформацією про значне скорочення кількості працівників служби і необхідність громадянам самостійно ліквідувати пожежі та інші надзвичайні ситуації.

Про це інформує Місто з посиланням на ДСНС у Вінницькій області.

“Повідомляємо, що Державна служба України з надзвичайних ситуацій не надсилала цих повідомлень та не робила жодних офіційних заяв про скорочення штату чи зміну порядку реагування на виклики. Наразі ДСНС працює у штатному режимі і реагує на всі виклики громадян, тому у разі виникнення надзвичайної ситуації закликаємо негайно телефонувати за номером 101 або 112”, – йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, що самостійна ліквідація пожеж чи інших НС без відповідних навичок може загрожувати Вашому життю та здоров’ю!

Рятувальники закликають громадян не поширювати неперевірену інформацію про роботу ДСНС та довіряти тільки офіційним джерелам інформації – МВС України та Державній службі України з надзвичайних ситуацій!

Читайте також: Чи вдалося виконати Програму розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій громаді?

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook