У селищі Чечельник, на базі рятувальної частини, відбулася громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, передає Місто.
“У доступній та цікавій формі рятувальники розповіли дошкільнятам про важливість дотримання правил безпеки вдома та під час прогулянок”, – йдеться в повідомленні.
Малеча мала змогу оглянути пожежно-рятувальну техніку, приміряти захисне спорядження та побачити інструменти, які використовуються під час гасіння пожеж і порятунку людей. Особливу увагу надзвичайники приділили темі мінної безпеки.
Фахівці ДСНС наголосили, що у разі виявлення підозрілих предметів не можна їх чіпати, а одразу потрібно повідомити про знахідку дорослих. На завершення рятувальники провели міні-вікторину, а також роздали дітям яскраві буклети та брошури від UNICEF Ukraine.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook