Німеччина, Польща та Чехія стануть першими державами, у яких застосовуватимуть положення закону про множинне громадянство, ухваленого у липні.
Про це президент Володимир Зеленський повідомив під час зустрічі з представниками Світового конгресу українців у вівторок, 26 серпня.
За інформацією Офісу президента, під час зустрічі обговорювалися питання, пов’язані з реалізацією нового закону для української діаспори.
“Першими країнами, з якими цей механізм буде застосований, стануть Німеччина, Польща та Чехія. Після цього множинне громадянство зможуть поширити в Канаді та США”, – ідеться в повідомленні.
Зеленський додав, що уряд найближчим часом ухвалить необхідні нормативні акти для запровадження закону, а сам крок сприятиме зміцненню єдності українців за кордоном.
Нагадаємо, законопроєкт був внесений до парламенту президентом у січні 2024 року та підписаний 15 липня 2025 року.
Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів оновив порядок перетину державного кордону. Тепер чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно виїжджати з України під час воєнного стану.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook