У вінницькому ліцеї №29 відзначили волонтерів, які беруть участь у роботі центру «Ти не один»

У Вінниці у закладі загальної середньої освіти №29, в честь Міжнародного дня волонтера, реалізується проєкт з національно-патріотичного спрямування «Ти не один», відбулось відзначення активних учасників.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Під час заходу вшанували хвилиною мовчання Героїв, які поклали своє життя на вівтар нашої Батьківщини. Також ліцеїсти прозвітували про колективні волонтерські досягнення та розповіли про те, як допомагають та куди вже встигли передати допомогу. Власне, і військові не залишили помічників без вітань, передали прапори з підписами, військову символіку та записали відеоподяку за активну діяльність волонтерського центру.

Як зазначила директорка департаменту освіти Оксана Яценко, сьогодні волонтером став кожен українець, а особливо ті, хто залишився на території України, тому що всі свідомі громадяни, і діти, і дорослі розуміють, що треба допомагати армії.

«Вінницька освітянська родина допомагає українській армії з 2014 року, але зараз це все стало активніше, тому що кожен українець тепер відчув, що таке війна: який страх, який біль, кров, рани й смерть вона несе. І сьогодні у кожній родині є рідні, близькі, знайомі, які загинули, захищаючи нашу Україну. Тому, освітянський осередок не залишається осторонь, а з перших днів російсько-української війни волонтерить: допомагають переселенцям, плетуть маскувальні сітки, роблять смаколики та окопні свічки. І зараз ми це продовжуємо робити. Усі колективи закладів освіти тільки з серпня по грудень передали на фронт 14 позашляховиків. Не рахуючи старлінки, генератори, амуніцію. Отож, щодня уся освітянська родина: школи, позашкільні заклади, садочки – як єдиний організм роблять усе, щоб пришвидшити Перемогу», – зауважила Оксана Яценко.

Крім того, під час заходу відзначили подяками й інші активні заклади освіти міста, а також і підприємців та небайдужих людей, які за першим покликом завжди приходять на допомогу: шиють одяг, дають автомобілі для доставки вантажів та передають продукти та інше.

Як зауважив директор ліцею Микола Бартюк, що ще з 2014 року в ліцеї розпочалась діяльність такого проєкту як «Ти не один».

«Але і з початком повномасштабної війни цей проєкт перетворився на волонтерський центр, який почав безупинно допомагати українським Захисникам. Наразі ми співпрацюємо з 16 військовими частинами, а з 1 вересня 2022 року здійснили понад 30 поїздок в зону бойових дій. За що велика вдячність всім небайдужим закладам освітнім та підприємцям, які долучалися до всіх потреб військових, й намагалися їх задовольнити», – зауважив він.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook