Три вінницьких ліцеї та три освітні заклади польського міста Кельце уклали меморандуми про співпрацю

27 квітня 2023 року у польському місті Кельце відбулася зустріч вінницьких та польських освітян. За її результатами розпочалась співпраця між келецькими школами № 27, 31, об’єднанням економічних шкіл ім. Миколая Коперника та вінницькими ліцеями №17, 18 та 33.

Завдяки підписанню Меморандуму про співпрацю між закладами освіти Вінниці та Кельце для учасників освітнього процесу відкривається чимало можливостей. Серед них – організація спільних культурних заходів, мовних та оздоровчих таборів. Також – спільні спортивні та туристичні заходи, обмін досвідом у сфері педагогічної та виховної роботи, стажування вчителів, учнів. Йдеться й про обмін науковими публікаціями, мультимедійними презентаціями й фільмами, а також іншими допоміжними матеріалами, що використовуються у процесі навчання і виховання.

«Попри виклики воєнного часу ми не зупиняємося, а продовжуємо співпрацю, зміцнюємо дружні відносини з польськими партнерами, адже місто Кельце неодноразово допомагало і продовжує підтримувати нашу громаду в теперішніх непростих реаліях, за що ми їм дуже вдячні», – зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Цьогоріч виповнюється 65 років з підписання угоди між Вінницею та Кельце як міст побратимів. Протягом року буде організовано низку заходів із відзначення цієї дати.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook