Один із ліцеїв Вінниці плетуть сітки для ЗСУ від початку повномасштабного вторгнення

У Вінницькому ліцеї №32 плетуть маскувальні сітки від початку повномасштабного вторгнення. За словами заступниці директора ліцею Алли Поліщук, весь педагогічний, учнівський та батьківський колектив зреагував швидко: з дому приносили все, що могло б слугувати матеріалом для виготовлення сіток. А згодом також почали донатити, щоб мати змогу закупляти необхідний матеріал.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Для плетіння використовують спеціальну тканину, яка є легкою та не обтяжує сітку. Щоб полегшити нарізання тканини, у ліцеї виготовили спеціальний пристрій, що дає можливість економити час. Зробили такий виріб з парти та лез. Як зазначає ліцеїст Олександр, процес користування таким пристроєм досить простий: потрібно вставити тканину та протягнути її на себе.

Плетіння маскувальних сіток – це кропіткий труд. Вчителі кажуть, що канікул та вихідних у них немає, адже найбільше прагнуть допомогти нашим хлопцям.

Серед найвитриваліших помічниць – 11-класниця Христина. Дівчинка каже, що захотілося допомогти нашим Захисникам, тож долучилась до плетіння сіток ще у лютому минулого року.

«Це важлива справа у такий час. Тільки спільними зусиллями ми наблизимо Україну до миру та Перемоги», – підсумувала Алла Поліщук.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook