Ліцеїсти одного з закладів освіти Вінниці купили для військових Starlink

Учнівський колектив вінницького ліцею №16, передав  бійцям ЗСУ Starlink, термобілизну та іншу допомогу.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Така підтримка воїнів від вінницьких освітян, завдяки акції «Замість квітів – донат на ЗСУ», яка проходила 1 вересня.

Як розповіла директорка ліцею №16 Світлана Стрельбицька, це вже не перша допомога, яку ми спільно з учнями спрямовуємо на потреби військових.

«Цього разу отримали прохання про необхідність саме пристрою зв’язку, отож учні не роздумуючи вирішили, що спільними силами ліцею, ми зможемо закрити цю потребу», – сказала вона.

Оскільки коштів вдалось назбирати більше ніж планували, окрім Starlink закупили і термобілизну, і іншу важливу допомогу.

Зв’язок — одна з найважливіших складових на фронті, отож тепер, завдяки юним патріотам, українські військові мають змогу тримати зв’язок з рідними та обмінюватись інформацією.

«Вінницька молодь росте свідомою та цілеспрямованою, адже саме учні ініціюють такі збори коштів, і своїми гарними справами надихають нас, дорослих, пишатись такими українцями. Зокрема і двічі на місяць наші ліцеїсти відвідують «Військово-медичний центр Центрального регіону», де передають зібрану допомогу військовим, які перебувають там на лікуванні», – підсумувала директорка ліцею №16 Світлана Стрельбицька.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook