Звернення щодо скасування абонентської плати за транспортування газу розглянуть

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 12 лютого Геннадій Мазур ініціював звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо скасування абонентської плати за транспортування газу.

Про це інформує Вінницька обласна рада.

– Життя у переважної більшості населення України – важке, у людей не вистачає коштів на харчування, ліки та сплату комунальних послуг. Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо встановлення абонентської плати за транспортування газу призведе до негативних соціальних наслідків для українського народу, – зазначив Геннадій Мазур.

Окрім того, Геннадій Мазур подав на розгляд комісії проєкт рішення «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання пенсійного забезпечення посадових осіб місцевого самоврядування». Депутати підтримали два звернення та рекомендували голові обласної Ради внести їх на розгляд сесії.

Нагадаємо, на Вінниччині за січень нарахували субсидії на 181,9 млн грн.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2300 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.