Змінено алгоритм складання іспитів водіїв на Вінниччині

Сервісні центри МВС Вінниччини увійшли до пілотного проекту щодо екзаменаційної діяльності. Передбачено ряд змін, а також можливість отримати послуги сервісних центрів МВС пред’явивши закордонний паспорт. Окрім того, кількість спроб складання практичного іспиту буде необмежена протягом 2 років.

Про це інформує Вінниця інфо.

У Вінницькій області, проєкт розпочнеться з першого червня.

«В процесі будуть аналізуватися всі складнощі, що будуть виникати та поступово до кінця року планується масштабувати даний проєкт по всій Україні» – зазначив начальник РСЦ ГСЦ МВС Вінниччини.

У пілотному проєкті участь приймають сервісні центри МВС у Вінницькій області:

ТСЦ № 0541, м. Вінниця, вул. Ботанічна, 24;

ТСЦ № 0543, м. Могилів Подільський, вул. Дністровська, 60 Н

ТСЦ № 0544, м. Тульчин, вул. вул. Леонтовича, 55 А.

Зміни передбачені для того, щоб збільшити контроль за якістю приймання іспитів. В першу чергу стосуватимуться саме технічних умов у класах для складання теоретичних іспитів та автомобілів для складання практичних іспитів.

«Забезпечимо максимально прозорі умови складання теоретичного та практичного іспитів у сервісних центрах МВС. Головним чинником отримання омріяного посвідчення водія – це знання правил дорожнього руху, якщо майбутній водій їх знає ПДР – успішно складає», – зазначає керівник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Вінницькій області Володимир Димкар.

Екзаменаційні класи будуть оснащені:

  • перехресною відеофіксацією із записом звуку (4 камери будуть розташовані в різних кутах кабінету, аби уникнути сліпих зон та можливість втручання сторонніх осіб під час складання іспиту);
  • розпізнаванням облич FACE-ID в екзаменаційних класах.

Незмінним залишається необмежена кількість спроб складання теоретичного іспиту протягом року.

Починаючи з 18 травня в онлайн сервісі реєстрації в системі керування чергою реалізовано можливість здійснити запис на практичний іспит до ТСЦ МВС, які приймають участь у пілоті. Реєстрацію можливо здійснити на дати починаючи з 23 травня.

Що до послуги «Практичний іспит» застосовуються загальні умови:

  • можливість запису через онлайн сервіс на 14 днів вперед;
  • можливість запису через термінал на поточний день та на три дні вперед.

Змінюється кількість спроб для складання практичного іспиту. Зараз майбутні водії мають лише три спроби, а матимуть необмежену кількість спроб протягом 2 років.

Автомобілі для складання практичного іспиту будуть облаштовані відеоспостереженням з кутом огляду 360° та із записом звуку в салоні. Це дасть можливість стежити за положенням рук і ніг як кандидата у водії, так і екзаменатора. Окрім цього, буде встановлений трекер авто для фіксації руху на маршруті складання практичного іспиту.

«Ці нововведення допоможуть кандидатам у водії мати більше інструментів для оскарження результатів іспитів у сервісних центрах МВС», – відмічають у регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС У Вінницькій області.

Також від 11 травня стало можливим отримати будь-яку послугу сервісного центру МВС надавши адміністратору паспорт громадянина України для виїзду за кордон у застосунку Дія або у формі книжечки разом із довідкою про реєстрацію місця проживання.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook