Вінничани застрягли у дорозі, бо їх електричку відмінили

18 березня близько 10 жителів Вінницької області не можуть добратися додому, бо електричку на яку вони купили білети у Києві – відмінили. Про те, що уже запрацювало обмеження руху на залізниці, люди дізналися у Фастові.

– У Києві спокійно купили білети на електричку до Козятина. Хтось купував до Козятина, хтось – навіть до Вінниці. У людей білети із собою є на руках. Але у Фастові повідомили, що електропотяг далі не йде, – розповів «Місту» вінничанин Володимир Стадник, який застряг у дорозі. – Електричка мала прибути у  Козятин в 12.10.  Але в 10.30 у Фастові нам повідомили, що оскільки о 12-тій годині припиняється рух по залізниці, то електричку заздалегідь відмінили. Але ж ми у Києві нормально білети купили! То навіщо їх продавали тоді?

У Фастові обурені люди перекрили залізницю. За словами вінничанина, до протестантів вийшов мер Фастова і пообіцяв їх доправити до Козятина.

-Та ми зупинити товарняк! – розповідає Володимир. – Прийшов мер. Пообіцяв автобус. Їдемо безкоштовно. Нас в автобусі людей 60, ми уже усі перезнайомилися, з Вінницької області нас десь десятеро. Мер своє слово стримав, бо нам хоча б до Козятина добратися. Комусь до Вінниці тільки треба, хтось у Немирів їхав і далі.

Утім доправили пасажирів відміненої електрички тільки до Попельні. Там їх у місто не впускають. Станом на 16.20  люди стоять на дорозі. Поряд – поліція.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» уточнила перелік скасованих пасажирських поїздів, у т.ч. через Вінницю.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook