У Вінниці стартувала (Не) Конференція молодіжних працівників та працівниць України

В обласному молодіжному центрі «Квадрат» 18 вересня розпочав роботу Всеукраїнський семінар-тренінг молодіжних працівників. Зустріч відбулась у новому форматі під назвою «(Не) Конференція». Учасниками стали випускники та випускниці базового тренінгу програми «Молодіжний працівник».

Програма семінару розрахована на три дні. Організатором є Міністерство молоді і спорту України та Всеукраїнський молодіжний центр. Мета – навчання молодіжних працівників актуальним навичкам роботи з молоддю, творення та реалізація молодіжної політики в Україні.

Учасники та учасниці програми «Молодіжний працівник» ознайомляться зі станом реалізації національної молодіжної політики, новинами у діяльності Міністерства молоді та спорту України та новими можливостями для молодіжних працівників від українських та міжнародних організацій. Також, матимуть змогу обговорити законопроєкт України про молодь в частині роботи молодіжних працівників, розроблять основу стратегії та внутрішні політики громадської організації «Асоціація молодіжних працівників України».

Нагадаємо, на Вінниччині підписали Меморандум з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

310 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.