У Вінниці представлять виставку пам’яті героя Небесної Сотні Валерія Брезденюка

У Вінниці представлять мистецьку виставку пам’яті героя Небесної Сотні Валерія Брезденюка – «З вірою у перемогу». Експозиція запрацює для всіх охочих  у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї із 18 лютого.

– Мій чоловік поспішав жити. Всім цікавився. На програмі «Червоне і чорне»  йому не вистачило якоїсь долі секунди, а на «Полі чудес»  – кількох сантиметрів до перемоги, але  Євромайдан став його перемогою. В нього був девіз: «Сяючи іншим – згораю сам» – у цьому вся його сутність,  – розповідає Ірина Брезденюк, дружина героя.

На виставці представлять до півсотні картин в техніці ебру (малюнок на воді) та ескізи, створені Валерієм Брезденюком. А також його особисті речі і документальні кадри з Революції гідності. Експозиція приурочена до шостих роковин загибелі героя Небесної Сотні.

Виставку захотіла провести сім’я Валерія.

– Сім’я – це я і дочка. Ми вирішили, що це треба організувати. Ми дуже вдячні, що Вінниця відгукнулась на цю пропозицію. Пробували у Жмеринці, бо Валера жмеринчанин. Я просила, просила, але не вийшло, – пояснила Ірина Брезденюк.

Валерій Брезденюк  родом зі Жмеринки. Підприємець, художник, учасник Революції Гідності. Загинув 18 лютого 2014 року на Майдані у Києві. Герой України та Герой Небесної Сотні.

Анастасія КОРОЛЬ

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1590 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.