У Вінниці планується провести україно-литовський бізнес-форум

Україно-литовський бізнес-форум планується провести у Вінниці у березні. Про це повідомив 24 січня Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Маріс Януконіс під час зустрічі з керівництвом міста та області.

– Ми плануємо конкретний захід. 19 березня ми плануємо провести україно-литовський бізнес-форум саме у вас, у Вінниці, – сказав Маріс Януконіс. Очікуємо на делегацію з Литви, ще складу не маємо, але дійсно хочемо залучити тих бізнесменів, тих людей, які мають конкретні пропозиції.

За словами посла, інтерес литовського бізнесу до України зростає. Збільшується кількість інвестицій, особливо у галузі альтернативної енергетики.  

– Має відкритися досить потужна сонячна станція на Житомирщині, це не далеко від Вінниччини. Я думаю, що є зацікавленість у наших компаній і в інших регіонах розвивати, – зазначив Маріс Януконіс. – Я думаю, що є багато й інших можливостей, не тільки альтернативна енергетика. І тому ми вирішили саме у Вінниці провести цей бізнес форум. 

Власне, повідомлення про бізнес-форум стало відповіддю пана Маріса Януконіса на інформацію голови облдержадміністрації Владислава Скальського про те, що між у товарообороті між Вінниччиною і Литовською Республікою є великий потенціал.

– Я не хочу зараз вдаватися у деталі. Але я хочу зазначити, що дійсно є великий потенціал для налагодження нових контактів між вінницьким бізнесом і литовським бізнесом. Було б не погано залучити литовсько-українську ділову раду. І організувати у Вінниці семінари, зустрічі, ділові форуми для вінницького бізнесу за участі литовського бізнесу, – зазначив Владислав Скальський.

Щодо налагодження нових ділових стосунків між литовським і українським бізнесом, мер Вінниці Сергій Моргунов пообіцяв повну підтримку місцевої влади.

– Литовський бізнес може із впевненістю заходити зі своїми інвестиціями у місто Вінницю. З боку Вінницької міської ради буде всебічна підтримка. І Найголовніше – з нульовою толерантністю до корупції і з максимальною допомогою у вирішенні усіх бюрократичних процедур і комфортності ведення самого бізнесу, – зазначив Сергій Моргунов.

Саме у Вінниці цьогоріч пройде україно-литовський бізнес-форум. Важливу новину повідомив сьогодні Надзвичайний і…

Опубліковано Сергієм Моргуновим Пʼятниця, 24 січня 2020 р.

Ще одна перспектива, про яку йшлося на зустрічі керівництва міста й області з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марісом Януконісом – це реабілітація у Литві учасників АТО і ООС з Вінниччини. За словами Посла, це можливо, вони чекають прізвища цих людей.

– Дуже цінуємо ту атмосферу наших стосунків, які історично були дуже дружніми і ефективними. Ми прекрасно знаємо, що Вінниця вважається одним із найпрогресивніших регіонів України. Ви є прикладом і в плані децентралізації, і в плані модернізації економіки, процесами управління. І дійсно, цей імідж Вінниці і Вінницької області він завжди присутній, – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Маріс Януконіс.

Нагадаємо, у Вінниці відкриють Почесне Консульство Латвійської Республіки

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

871 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.