Калинівський школяр ймовірно помер від вірусного енцефаліту

На 68-му році життя відійшов у вічність колишній голова Калинівської міської ради Кучинський Віталій Леонідович. Про це сповіщає сайт Калинівської об’єднаної громади.

“Віталій Леонідович народився 2 травня 1953 року в селі Люлинці Калинівського району Вінницької області, в сім’ї робітника. Після закінчення Калинівської середньої школи №1 в 1969 році, розпочав свою трудову діяльність на Калинівському машинобудівному заводі, звідки був призваний на військову службу. Після демобілізації продовжив навчання у Ленінградському інституті радянської торгівлі, де виявив свої завдатки керівника, формального лідера молоді. Був головою громадської організації та комендантом студентського гуртожитку”, – читаємо у некролозі.

По закінченні інституту отримав направлення на роботу в Коростенський ОРС завідувачем їдальні. І з того часу аж до обрання Віталія Леонідовича в 1998 році міським головою, працював в закладах торгівлі на керівних посадах: директором торгівельної бази, головою правління Калинівського споживчого товариства, директором Калинівської заготівельної контори, головою правління Липовецької райспоживспілки та директором об’єднання оптово-роздрібних підприємств і ринків Калинівки.

Після обрання Калинівським міським головою в березні 1998 року рішуче почав працювати в напрямку наповнення бюджету, цільового направлення бюджетних коштів та вишукування додаткових шляхів його поповнення, залучення інвестицій та спонсорської допомоги на розвиток соціальної інфраструктури територіальної громади міста.

Віталій Леонідович приймав активну участь в благодійних акціях, спрямованих на підтримку і розвиток культури і медицини в місті. Постійно турбувався про людей похилого віку, малозабезпечених громадян. Користувався авторитетом громади, тричі обирався міським головою.

Нагадаємо, у Вінниці помер ректор Вінницького фінансово-економічного університету Петро Білоконний.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

4160 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.