Обережно, в річці Південний Буг зафіксовано викид невідомої речовини

Екологи Ладижинської ТЕС 14 серпня під час обстеження русла річки Південний Буг виявили рідину, яка утворила на поверхні води пляму площею більше 1 га води.

“Пляму виявлено вверх по течії від Ладижинської ТЕС, а саме навпроти села Степашки, що виключає причетність Ладижинської ТЕС до даного інциденту. За попередніми висновками та візуальним оглядом – пляма утворена з рідини неприроднього походження. Має темно-коричневий колір та неприємний запах”, – інформує пресслужба ДТЕК Ладижинська ТЕС.

Екологи Ладижинської ТЕС одразу повідомили про цей факт Вінницьку екологічну інспекцію. Для відбору на місце події оперативно направлено старшого державного інспектора з охорони навколишнього середовища Вінницької області.

Інспектор відібрав проби в трьох різних місцях відповідної ділянки. Результати аналізу води будуть відомі після проведення детального лабораторного дослідження, не раніше наступного тижня.

“Враховуючи те, що попереду вихідні і багато городян планують провести їх на пляжі річки Південний Буг, радимо утриматися від купання у водоймі, принаймні до оприлюднення результатів досліджень та визначення джерела забруднення”, – додають у ДТЕК Ладижинська ТЕС.

Нагадаємо, у Вінниці розчищають Південний Буг: з дна витягнули 67 тис кубів намулу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2120 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.