Мобільна амбулаторія та вакцинобус Вінницького ОЦКПХ продовжують обстеження мешканців області

Сьогодні мобільна амбулаторія і вакцинобус Вінницького ОЦКПХ працювали у Соболівці Гайсинського району. Чимало жителів села скористалися можливістю обстежитися й отримати профілактичні щеплення.

Про це повідомляє Вінницький обласний ЦКПХ, передає Місто.

Найбільш популярним традиційно виявилося обстеження на вміст цукру в крові. Обстежилися 44 людини, в 11 із них показник перевищував норму. Усі ті, хто має проблему, отримали консультацію ендокринолога.

Крім того, жителі громади отримали такі послуги:

  • обстеження на ВІЛ – 33 людини;
  • обстеження на гепатит В – 33 (двоє обстежених отримали позитивні результати і консультації щодо подальших обстежень);
  • обстеження на гепатит С – 41;
  • обстеження на сифіліс – 33;
  • скринінг на туберкульоз – 19
  • обстеження на COVІD-19 – 41;
  • вимірювання артеріального тиску – 33 (у 217 тиск був вищий за норму);
  • визначення індексу маси тіла – 33 (у 22 – перевищені показники);
  • флюорографічне обстеження – 24;
  • щеплення проти дифтерії та правця – 11.

Загалом на майданчик здоров’я за кілька годин завітали близько 130 місцевих жителів.

“Ми наближаємо базові медичні послуги до жителів громад і регулярно надаємо можливість обстежитися буквально «на ходу». Але просимо всіх, хто отримав від лікаря інформацію про проблему зі здоров’ям, не відкладати подальші візити до фахівців на потім, а пройти подальші обстеження й своєчасно розпочати лікування”, – йдеться в дописі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook