Лекції з історії за донат: на Вінниччині збирають гроші для захисника

У Гнівані започаткували лекції з історії України. Вхід — за донат для ЗСУ. Зорганізував такі зустрічі місцевий житель, історик за фахом Анатолій Савчук.

“Я довгий час працював вчителем історії, майже 8 років, душа тягнеться до історії, почали всі знайомі, друзі говорити про те, щоб я так зробив. Спробуємо зробити картинку справжньої української нації, як вона формувалась, до сьогодення”, — каже Анатолій Савчук.

На перше заняття прийшли 10 людей. Серед них і Антон Шепелюк.

“Друзі запропонували освіжити пам’ять з історії, це була чудова нагода послухати, згадати, дізнатись про минуле. Всіма можливими способами треба допомагати”, — каже Антон Шепелюк.

Гроші збирають на ремонт військової автівки, — каже Анатолій Савчук. По допомогу до нього звернувся друг Владислав Тенюх, який служить в одній з бригад Гвардії наступу. Військовослужбовець Владислав Тенюх каже, на ремонт необхідно 25 тисяч гривень.

Катерина Сідлак задонатила 300 гривень. Каже, день не пройшов даремно, розпочала його з доброї справи.

“Я хочу дізнатись більше про наше минуле. А також, зробити добру справу, задонатити кошти для нашого гніванчанина, допомогти йому, тому що він допомагає нам усім, зараз це робити дуже важливо”, — розповідає Катерина Сідлак.

Тривала лекція дві години. Відвідувачі задонатили чотири тисячі гривень. Всього лекцій запланував 20, — каже Анатолій Савчук. Проходитимуть раз на тиждень.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook