Фонд міжнародної солідарності передав Вінницькому госпіталю ветеранів війни медичні захисні засоби

У Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни 27 травня відбулася офіційна передача медичного обладнання та захисних засобів для медиків від представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні, яку представляв Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярцінські.

“Представництво Фонду міжнародної солідарності реалізовує програму підтримки українських лікарень у протидії COVID-19 в кількох регіонах України: Львівській, Чернігівській, Рівненській, Житомирській та Вінницькій областях, а також місті Києві. Серед лікарень для ветеранів Вінницької області допомогу також отримали госпіталі в Рівному, Бердичеві та Львові. Загальна вартість підтримки з боку Фонду становить близько 3 млн грн”, — інформує Вінницька облдержадміністрація.

– Це символічна допомога, але вона реалізовується в різних куточках України. Ми бачимо, що у світі питання солідарності дуже важливе і це відчувається, як і в Польщі, так і в інших країнах світу, – сказав пан Дамян.

Госпіталь бере участь у проєкті Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони Польщі для ветеранських шпиталів, спрямованому на психологічну підтримку та реабілітацію учасників АТО. Тому Представництво Фонду вирішило підтримати також і такі лікарні.

Заклад отримав 200 респіраторів FFP-3, 2000 пар захисних рукавичок, 150 захисних багаторазових комбінезонів, 250 багаторазових медичних шапок, 10 пульсоксиметрів, концентратор кисню та функціональне ліжко з електроприводом.

Списки усіх придбаних товарів Представництво Фонду узгодило з керівництвом лікарні. Загальна сума допомоги становить 162 тис 500 грн. Підтримка лікарні була надана за рахунок коштів програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Нагадаємо, опорну лікарню у Гайсині проінспектували.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

300 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.