До Дня захисту дітей подарунки отримали більш як для 2,2 тисяч дітей Вінниччини

До Міжнародного дня захисту дітей з ініціативи Президента України Володимира Зеленського більш як 2,2 тисячі дітей Вінницької області отримають іграшки в подарунок.

Йдеться про дітей, які виховуються в більш ніж тисячі сімей опікунів, в 55 дитячих будинках сімейного типу та 134 прийомних сім’ях, а також 95 дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в антитерористичній операції та/або операції об’єднаних сил та 89 дітей, що компактно проживають в сім’ях з числа внутрішньо переміщених осіб на території населеного пункту Нова Гребля Калинівського району.

“Вінницька обласна державна адміністрація організувала доставку товарів, поміщених у режим відмови на користь держави, що зберігалися на складі Одеської митниці Державної митної служби, на виконання відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020р. №143-р”, — інформує пресслужба облдержадміністрації.

Асортимент доставлених товарів складається з іграшок, розвиваючих, настільних та кімнатних ігор.

Отримані іграшки, у кількості 5670 найменувань, дозволять дітям поринути у світ казкових героїв, проявити свою фантазію, підвищити кмітливість і винахідливість.

Нагадаємо, у грантовому конкурсі «Село. Кроки до розвитку» лідирують вінничани.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

560 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.