Дев’ять нових авто для сільської медицини поїхали у райони Вінниччини

Дев’ять автомобілів медичного спецтранспорту вручили головним лікарям центрів первинної медико-санітарної допомоги та амбулаторій загальної практики сімейної медицини п’ятьох районів Вінниччини – Козятинського, Муровано-Куриловецького, Тростянецького, Чечельницького та Шаргородського.

Автомобілі придбані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості. Критерії даних автомобілів повністю відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.

Так ключі від чотирьох авто отримують головні лікарі для амбулаторій Козятинського району (Кордишівка, Жежелів, Махнівка, Самгородок); дві машини їдуть у центри первинної медико-санітарної допомоги Мурованокуриловецького району (Вищий Ольчедаїв, Муровані Курилівці). По новенькому авто отримали ЦПМСД Тростянецького (село Цибулівка) та Шаргородського районів. А також два авто – ЦПМСД Чечельницького району (Ольгопіль, Чечельник). 

Нагадаємо, у Вінниці рятувальники допомогли “швидкій” доїхати до пацієнта.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1240 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.