Депутати обласної Ради 7 скликання востаннє зібрались на сесію

Депутати обласної Ради сьогодні, 24 вересня, востаннє цього скликання зібралися на чергову 45 сесію обласної Ради. За результатами реєстрації на засідання прийшли 44 депутати з 84 загального складу Ради. Про це повідомляється на сайті Вінницької обласної Ради.

Зазначається, що чергова сесія скликана з урахуванням рекомендацій протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабміну.

Як повідомив голова облради Анатолій Олійник, в сесійній залі відведено 53 робочих місця з планшетами для голосування депутатів за допомогою системи «Рада» та 31 робоче місце за столами для голосування депутатів рукою.

Перед засіданням президії обласної Ради для роботи депутатів було підготовлено 41 питання. Під час проведення президії депутати внесли деякі зміни та корективи і таким чином на 45 черговій сесії обласної Ради запропоновано розглянути 34 питання.

Однак, після обговорення проєкту порядку денного свої пропозиції й доповнення внесли Владислав Рой, Микола Віннічук, Геннадій Мазур та Людмила Станіславенко. Тож, на сьогоднішньому засіданні депутати розглянуть 37 питань порядку денного.

Нагадаємо, обговорювали три програми, що сприятимуть регіональному розвитку Вінниччини

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

400 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.