Збірна України з футзалу обіграла Казахстан та вийшла у півфінал Евро

Результативним вийшов чвертьфінальний матч чемпіонату Європи з футзалу між збірними України та Казахстану. Рахунок зустрічі 5-3. Причому перший тайм завершився 1-0 на користь українців. Цікаво, що в групі наша збірна зазнала двох поразок: 0-1 від Португалії та 2-3 Нідерландам. Але перегравши Сербію 6-1, все-таки пробилися в плей-офф. До речі, всі матчі чемпіонату Європи з футзалу доступні на сайті GGBET.

Матч з казахами був непростим

Гра пройшла з невеликою перевагою українців. Завдяки активним діям Зварича, Педяша, Разуванова, Шотурми та інших гравців вдалося проводити гострі атаки. Рахунок відкрив Шотурма, який реалізував пенальті. Але шедевральним вийшов гол Корзуна, який отримав дальню передачу вдало обробив м’яч та направив його над голкіпером у ворота.

Далі все йшло за сценарієм гравців України. Коли залишалося менше 10 хвилин, казахи почали грати без воротаря, сподіваючись реалізувати чисельну більшість. Але наші хлопці вдало користувалися цим і тричі направляли м’яча в порожні ворота суперника. І хоча противнику вдалося забити 3 голи, але це не врятувало їх від поразки.

Тепер українці в півфіналі зустрінуться з Росією. Цей матч запланований на 4 лютого.