«Вінницягаз» розповів, чому потрібно передавати показання газових лічильників саме через сервіси компанії

3 березня у «Вінницягаз» відбулась пресконференція щодо порядку передачі показань газових лічильників. Мова йшла про те, як саме та у які строки необхідно передавати показання лічилька. Чому при цьому варто використовувати саме онлайн сервіси «Вінницягаз». Для компанії важливо підтримувати безпосередній зворотній зв’язок з кожним клієнтом та оперативно інформувати про новини ринку газу.

У компанії наголошують: показання газового лічильника потрібно передавати щомісяця з 1 по 5 число у визначений спосіб. Для зручності клієнтів функціонують ряд онлайн-сервісів АТ «Вінницягаз». Вони забезпечують безпосередній зворотній зв’язок компанії з кожним клієнтом та можливість оперативного інформування споживачів про новини ринку газу.

На сьогодні для передачі показань лічильників та вирішення інших «газових» справ споживач може обрати будь-який зручний канал комунікації:

🔸Особистий кабінет на сайті 104.ua https://104.ua/ua/ ;
🔸мобільний додаток 104Mobile для Android http://bit.ly/2ZvlI2j;
🔸мобільний додаток 104 Mobile Light для iPhone http://bit.ly/2KjleGk;
🔸чат бот «7104ua» у месенджері Viber http://bit.ly/2IyJmph ;
🔸смс на короткий номер 7104 у наступному форматі: номер особового рахунку (10 цифр), пробіл, показання лічильника (5 цифр);
🔸 голосове меню IVR, яке працює цілодобово за номерами контакт-центру у розділі “2”;
🔸електронна пошта contact@vn.104.ua.

Довідкова інформація – за телефонами Контакт-центру компанії (0432) 509-104, (067) 01-10-104, що працює щоденно з 08:00 до 20:00 год.

«Крім того, в регіоні функціонують 7 сучасних Центрів обслуговування клієнтів АТ «Вінницягаз. У Вінниці ЦОК знаходиться по вулиці Шмідта, 32. Тут споживачі отримують послуги офлайн. При потребі менеджери центрів надають також допомогу клієнтам у реєстрації онлайн-сервісів.» – пояснює начальник управління клієнтського сервісу АТ «Вінницягаз» Алла Гнатюк.

У зв’язку зі змінами обставин на ринку газу та з ряду причин, в тому числі технічних, з березня показання газових лічильників не будуть передаватися через сервіс Єдиного рахунку. Компанія очікує надходження даних про спожитий газ через власні канали безпосередньої комунікації.

У випадку неотримання даних у встановлений строк, газорозподільні компанії змушені здійснювати нарахування розрахунковим методом. Звідси – розбіжності у нарахуваннях, необхідність звірки даних, контрольного зняття показань лічильника.

Детально про те, як передати показання газових лічильників – за посиланням: https://vn.104.ua/ua/services/zaplatiti-za-gaz/meter-reading/id/jak-peredavati-pokazannja-lichilnika-17150

Довідка. Основною сферою діяльності АТ «Вінницягаз» є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації Вінниччини становить 54 %. Природний газ отримують майже 453 тис. сімей і 4,3 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять  637 088,93 тис. кубометрів природного газу на рік. АТ «Вінницягаз» входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2019 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 92 мільйони гривень.

За додатковою інформацією звертатися до

фахівця із звязків з громадськістю

Логінової Лариси Григорівни

+38 0432 27 80 92, +38 067 433 22 89

e-mail: press@vngas.com.ua

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.