Вигідно та зручно: в чому особливості та переваги “Ідеального роумінгу” від “Київстар”

У сучасному світі якісні й доступні мобільний зв’язок та Інтернет відіграють дуже важливу роль. Зокрема, це стосується і послуг у роумінгу.

Якщо ви шукаєте ідеальний варіант – пропонуємо ідеальний роумінг київстар на більш вигідних за базовий пакет умовах. Так, навіть у роумінгу ви не лише отримуєте гарний зв’язок та Інтернет, а й можливість користуватися цими послугами на кращих умовах.

Отже, що таке пакет “Ідеальний роумінг” – розповімо далі.

Про пакет “Ідеальний роумінг”

Пакет “Ідеальний роумінг” діє майже по всьому світу. Його можна підключити на місяць і, за бажання, продовжити. Після активації пакета абоненту миттєво нараховуються бонуси на зв’язок у роумінгу і починають діяти вигідні умови на 30 днів. Бонуси можна використовувати на інтернет, дзвінки та SMS.

Пропозиція “Ідеального роумінгу” – індивідуальна для кожного абонента. Так, різниця буде у вартості пакета і, відповідно, кількості нарахованих бонусів.

Переваги “Ідеального роумінгу”

Пакет “Ідеальний роумінг” – однозначно кращий за звичайні базові умови у роумінгу. Серед базових переваг:

  • Вартість послуг: наприклад, у популярних для українців країнах (Польща, Італія, Німеччина, Туреччина, Чехія, Румунія) 500 МБ вартуватимуть абонентам з “Ідеальним роумінгом” всього 50 гривень (з можливістю розрахуватись бонусами), у той час, як базова вартість становить 250 гривень.
    Що стосується зв’язку, то, наприклад, якщо у базовому роумінгу у зазначених країнах потрібно буде сплатити 2,5 гривні за хвилину, то власникам “Ідеального роумінгу” хвилина обійдеться всього в 1 гривню або 1 бонус.
  • Можливість економити й іншими шляхами: наприклад, після підключення “Ідеального роумінгу” ви також не сплачуєте за аудіодзвінки й текстові повідомлення у месенджерах. Загалом – 11 додатків без плати за трафік у роумінгу.
  • Тривалість комфортних умов: навіть після того, як усі бонуси використані, а час до завершення терміну дії пакету залишається – діятиме суттєво нижча за базові умови роумінгу тарифікація на інтернет, дзвінки та SMS.

Як підключити “Ідеальний роумінг”

Як вже зазначалось, умови “Ідеального роумінгу” пропонуються кожному абоненту індивідуально.

Тож, для початку, на сайті “Київстару” потрібно вказати ваш номер телефону, після чого ви отримаєте спеціальну пропозицію щодо вартості та кількості бонусів, які ви отримаєте на рахунок. Також можна скористатися додатком “Мій Київстар”.

Тож, якщо ви бажаєте користуватися якісним зв’язком та інтернетом за вигідними цінами у роумінгу – сміливо обирайте “Ідеальний роумінг” від “Київстар”. Ознайомитись з усіма деталями щодо пакету та його особливостей можна на сайті компанії або ж у додатку “Мій Київстар”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook