Власний транспортний засіб є найкращим та найзручнішим способом пересування, особливо якщо мова йде про великі міста. Якщо ви приїхали до міста Дніпра для туристичної прогулянки чи з бізнес-метою, то послуга оренди автомобіля є правильним рішенням. Вона дозволить вам краще планувати власний час та більш комфортно переміщатися містом.

Коли без оренди авто не обійтись

Вам може знадобитись оренда авто Дніпро у великій кількості ситуацій. Серед основних:

 • Для зустрічі бізнес-партнерів чи родичів із залізничного вокзалу чи аеропорту.
 • Є бажання випробувати певний автомобіль, перш ніж його придбати.
 • Власне авто знаходиться в ремонті чи на технічному обслуговуванні.
 • Ви плануєте поїхати у відпуску чи у подорож містом або країною.
 • Найближчим часом у вас запланована важлива святкова подія, наприклад, ювілей.

Для кожного випадку умови підбору авто є індивідуальними та мають свої особливості. Наприклад, для відпустки краще обирати позашляховик чи мінівен, для весілля підійде автівка преміум-класу.

Як орендувати автівку у Дніпрі

Скористатися послугою прокату авто у місті Дніпро може кожна людина, вік якої становить 21 рік (23 роки) та яка має стаж управління транспортним засобом не менше 2 років і чинне посвідчення водія. Що стосується документів, то ви як орендар маєте пред’явити:

 • Посвідчення особистості (паспорт).
 • Водійське посвідчення.
 • ІПН.

Отримати автотранспорт можна безпосередньо як у самому пункті прокату, так і за необхідною адресою. Варто зазначити, що трансфер авто за адресою йде за додатковою платою. Наприклад, автопрокат BLS піклується про комфорт кожного клієнта, тому ви можете вибрати будь-який варіант отримання авто. Широкий автопарк компанії дозволяє підбирати транспортний засіб потрібної моделі, класу, типу кузова чи паливної системи.

Види оренди автомобіля

В залежності від мети поїздки та потреби ви можете вибрати відповідний вид оренди:

 • Довгострокова. Така послуга є популярною серед людей, які постійно пересуваються містом та з певних причин не планують купувати власне авто. По вартості є найбільш вигідним варіантом, оскільки тариф передбачає найвигідніші знижки, а також передбачено продовження часу оренди транспортного засобу. До такого прокату входить повне страхове покриття, сервісне обслуговування та багато інших можливостей.
 • Короткострокова. Вигідне рішення в тому випадку, якщо вам потрібне авто лише на декілька днів. Наприклад, якщо ви приїжджаєте у відрядження, на вікенд або ділову зустріч, комфортніше буде пресуватися містом на власному транспортному засобі. Таким чином ви не будете залежати від розкладу громадського транспорту. Головною перевагою такої послуги є фіксована вартість прокату за добу та можливість орендувати додаткове обладнання у вигляді навігатора, дитячого автокрісла, парктроніка тощо.
 • Одноденна. Якщо ви шукаєте зручний транспорт для поїздок по місту на один день, то машина напрокат – це найзручніший варіант. Також така послуга стане корисною тим людям, яким авто потрібно тут і зараз. Це корисна послуга для таких подій, як весілля, романтичне побачення чи фотосесія.

Обирайте авто у Дніпрі в оренду, спираючись на власні потреби, побажання та бюджет. А компанія BLS надасть найкращий варіант ТЗ для пересування містом. 

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook