Маски для обличчя з Кореї: екзотика, традиції та різноманітність форм

Особливості догляду за шкірою

Сьогодні в Україні дуже популярна південнокорейська косметика. У Кореї комплексний догляд за шкірою виконується з 20 років, а не тоді, коли ознаки старіння стають візуально помітними. Зупинимося докладніше на деяких особливостях азіатського догляду за покривами:

  • Пріоритети. За статистикою 89% кореянок витрачає значно більше коштів на покупку продуктів для шкіри, ніж на декоративну косметику. Ми ж часто намагаємося не вирішити проблему, а просто приховати її за допомогою макіяжу. Також особливе значення мають особливості місцевого клімату. У колекції практично всіх брендів представлені засоби для захисту від шкідливого впливу ультрафіолету та відбілювання покривів. 
  • Суворе дотримання всіх етапів догляду. Європейська система догляду складається з 3-х основних етапів – очищення, тонізування, зволоження, а в азіатській належить виконати від 5 до 10 кроків.
  • Різноманітні формули та текстури. Азіатські включають до складу досить екзотичні для нас складові. Активні інгредієнти постійно змінюються, але слід враховувати, що для них немає таких суворих норм, як в Європі, тому формули постійно оновлюються, а ефективність може бути різною.. 

Конкуренція стимулює успішний розвиток

У Південній Кореї працює велика кількість компаній, які пропонують косметичні товари. Звичайно, їх продукція більшою мірою призначена для експорту.

Кожна фірма має певні цільові регіони й треба визнати, що сфери впливу все-таки розділені, але жорстка конкуренція присутня. І саме вона ставить виробників у жорсткі рамки. Тому на першому місці – позитивна репутація, якісне виконання й результативність запропонованих продуктів, яка досягається багатокомпонентними формулами у поєднанні з інноваційними технологіями виробництва. 

Основні пропозиції

Візитною карткою численних корейських брендів є маски для обличчя. На сайті мультирегіонального інтернет-магазину MAKEUP https://makeup.com.ua/categorys/24088/ представлена ​​велика колекція цих засобів. Ми підготували короткий огляд пропонованих масок:

  • З кремовою текстурою (потребують змивання). До складу входить глина, а також морські водорості, вершки, рослинні екстракти, натуральні олії. Ці продукти охоплюють вікову аудиторію від 20 до 50+ і справляються з різними завданнями. Наприклад, усувають неприємний блиск, адсорбують надлишки підшкірного жиру, знімають запалення, надають антивікову дію. Присутність у формулі глини забезпечує очищення покривів. Всі кремові маски діють переважно на поверхні й не проникають в глибокі шари. Важливою перевагою є можливість нанесення на окремі ділянки обличчя.
  • Тканинні. Це найпростіший варіант для того, щоб швидко покращити стан шкіри. Він відмінно справляється з вирівнюванням тону, усуненням слідів втоми, надає м’який блиск і прибирає тьмяність. Являє собою серветку з нетканого матеріалу зі спеціальними прорізами для очей, носа та рота. Заявлену дію забезпечує спеціальне просочення з різноманітним складом. Вони не мають пролонгованої дії, тому досягнутий результат зберігається невеликий проміжок часу. Основна цільова аудиторія – користувачі 18-30 років. Таки продукт може злегка зменшити глибину зморшок, але впоратися з вираженими ознаками старіння йому не під силу.
  • Гідрогелеві. Основою рецептури є желеподібний матеріал (полімер). Ключове призначення – утримання вологи всередині пір. Серед додаткових можливостей відзначимо антивікову дію, здатність вирівнювати рельєф, загоювати дрібні пошкодження. Після нанесення досить щільно прилягає до шкіри. Тому, щоб не допустити провисання покривів, процедуру краще виконувати в горизонтальному положенні. Час процедури не слід збільшувати самостійно, оскільки це призводить до зворотного ефекту – гелеве покриття пересихає та починає поглинати вологу.
  • Альгінатні. В основі рецептури альгінатна кислота або її солі. Це речовини органічного походження (полісахариди), а видобуваються з водоростей методом екстракції за участю водно-спиртової суміші. Готовий продукт являє собою порошок, який перед нанесенням вимагає розведення водою або спеціальним активатором. Другий варіант кращий, оскільки він збільшує час застигання, що особливо важливо для новачків. Свіжоприготовлений розчин досить швидко полімеризується, тому без певної вправності спочатку не просто виконати рівномірне нанесення. Базові варіанти на основі альгінатної кислоти вирівнюють поверхню, нормалізують водний баланс, підсилюють дію інших косметичних засобів. Введення в формулу гіалуронової кислоти, вітаміну С, колагену сприяє розширенню можливостей.

Треба визнати, що корейські бренди сміливо експериментують з формулами й не обмежуються тільки традиційними азіатськими рецептурами. Продукти з кремовою текстурою часто виготовляються на підставі активних компонентів, характерних для європейської косметики – саліцилова кислота, каолін, оливкова олія, пантенол. Також можуть застосовуватися екстракти рослин, які можна зустріти в різних куточках світу, наприклад, дамаська троянда або африканська клеома. У список фірмових інгредієнтів входять муцин (слиз) слимака, екстракти ластівчиного гнізда та перлів, зелений чай, іони золота, зміїна отрута.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook