Історії й уроки матері Ілона Маска в книжці «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху»

Ця книга — це сучасна прониклива історія людини, яка створила свою долю сама. Мей Маск власним прикладом доводить, що попри всі негаразди, можна досягти успіху.

Кожен з нас — автор, який пише книгу свого життя. Всі інструменти — в наших руках. І тільки від нас залежить, як ми ними скористаємось.

Придбати цей чудовий примірник книги «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» можна на національній книжковій платформі України Yakaboo. На сайті доступний уривок книги, прочитавши й ознайомившись з яким, легко зрозуміти за що її так полюбили читачі. Щоб замовити екземпляр — зателефонуйте за номером 0(800)-600-505. Також чекаємо вас в гості за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт).

Біографія Мей Маск

Народилась авторка в Саскачевані. День свого народження Мей розділила з сестрою близнючкою. Батьками дівчини керував дух пригод, тому сім’я часто подорожувала пропелерним літаком. Якось вони витратили рік на пошуки загубленого міста в пустелі Калахарі.

Навчаючись в Університеті Помаранчевої Вільної Держави, отримала магістерський ступінь з дієтології. В 1970 році вийшла заміж за Еррола Маска. Та в шлюбі щасливою не була. Постійні побої та приниження зі сторони чоловіка змусили її піти від нього. Жінка залишилась сама з трьома дітьми: Ілоном, Кімбалом і Тоскою.

Після того як один з її синів — майбутній відомий винахідник і голова ради директорів Tesla Inc. переїхав до Канади, вона зібралась з дітьми вслід за ним. В тому ж місті жінка продовжила кар’єру моделі, яку розпочала ще на батьківщині.

Крім того, зараз працює дієтологом, має приватну практику і читає лекції в провінціях Канади й кількох американських штатах.

Історія успіху щасливої жінки

Шлях до слави й визнання не був гладко вистелений. Маск пройшла через жахливі аб’юзивні стосунки, де відчувала себе нікчемою. Майже 10 років Мей терпіла. Та в якусь мить вирішила — досить!

До неї приходить усвідомлення, що вона:

  • дає дітям приклад нездорових відносин;
  • постійна критика знецінює її саму;
  • нездорові стосунки негативно відбиваються на здоров’ї.

Жінка покінчає з минулим і розпочинає нове життя, в якому доводить усім чого вона варта.

Для чого читати книгу

Мей Маск пише книгу-сповідь «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху». В ньому вона висвітлює питання, які змусять задуматись кожного.

Даються практичні поради щодо:

  • краси;
  • кар’єри;
  • сім’ї;
  • здоров’я.

В сучасному світі легко загубитись, загорнувшись у круговерть буднів. Авторка наполягає, що змогла вибратись з жахливої ями безнадії лиш тому, що мала чіткий план того, як діяти.

Книгу варто прочитати тому, хто зараз стоїть на роздоріжжі й заплутався сам в собі. Письменниця закликає — не слід впадати у відчай. Усвідомлення того, що треба дещо поміняти і є ключем до змін.

Поспішіть придбати цей примірник на національній книжковій платформі Україні Yakaboo. Почніть змінювати себе вже зараз! Читайте і надихайтесь. Наш офіс — в Києві, також в цьому місті доступний самовивіз.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook