Державний  навчальний заклад «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної  промисловості»

ЗАПРОШУЄМО ОТРИМАТИ  ПРОФЕСІЇ:

На базі 9-ти класів (з отриманням повної загальної середньої  освіти)

Термін навчання 3 роки

– Кухар; офіціант; бармен

– Кухар; пекар; кондитер

– Кухар; виробник м’ясних напівфабрикатів; кондитер

На базі 11-ти класів

Термін навчання 2 роки

– Кухар; офіціант; бармен

– Кухар; майстер ресторанного обслуговування

– Майстер готельного обслуговування; адміністратор

Термін навчання 1,5 роки

– Кухар; пекар; кондитер

Навчання здійснюється за кошти державного бюджету,  фізичних та юридичних осіб

Дізнайтеся більше про наше життя:

www.vcptopp.vn.ua

https://www.facebook.com/groups/vcptopp.vn.ua

Наша адреса:

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця, 21011

Контактні дані:

(0432) 56-38-17

(068) 82-333-82 – приймальна комісія

[email protected]

Тролейбусні маршрути: 1, 4, 7

Маршрутні таксі: 3А, 3Б, 17А, 17Б, 20А (кінцева Лугова)

Державний навчальний заклад «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» – професійно-технічний навчальний заклад третього атестаційного рівня, є правонаступником створеної у 1955 році школи фабрично-заводського навчання при Вінницькому м’ясокомбінаті (з 1989 р. – професійно-технічного училища № 44, з 2003 р. – Вінницького професійного ліцею переробної промисловості).

За 65 років існування навчального закладу його випускниками стали понад 10 тисяч кваліфікованих робітників м’ясопереробного,  хлібопекарського і кондитерського виробництва, торгівлі та громадського харчування, більшість з яких доросли до рівня визнаних майстрів своєї справи.

У Центрі випускники 9-х класів усього лиш за три наступні роки можуть не тільки опанувати шкільну програму 10 – 11 класів, а й здобути аж три професії, кожна з яких варта того, щоб стати справжньою гордістю. І, варто зазначити (для батьків), що навчання – безкоштовне!

Молоді після 11-го класу Центр пропонує  двохрічний курс первинної професійної підготовки, який лине швидко, залишаючи не тільки масу позитивних вражень і спогадів про навчання, а і такий необхідний в сучасному світі документ про професійну освіту (також за трьома професіями). Зверніть увагу, що навчання кваліфікованих робітників за професіями м’ясопереробного профілю є унікальною пропозицією для Вінниччини тільки від цього навчального закладу.

Для осіб, які здобули освіту в минулі роки,  пропонується курсове навчання, в т. ч. за індивідуальною програмою. За кілька місяців слухачі курсів можуть опанувати гостро затребувані професії «Обвалювальник м’яса», «Кухар», «Пекар», «Кондитер».

 Якісна підготовка молоді у Центрі забезпечується завдяки, по-перше, сучасній матеріально-технічній базі (18 кабінетів, 6 навчальних лабораторій, навчальна майстерня, комп’ютерний клас з мережею Internet (безкоштовні Wі-Fі зони у навчальному корпусі та гуртожитку), мультимедійна аудиторія, бібліотека, гімнастичний зал і майданчики для ігрових видів спорту тощо), а по-друге, завдяки розвитку соціального партнерства з провідними підприємствами регіону. Базами виробничого навчання і практики учнів є ТОВ НВП «Аргон», ДП «Рітейл Центр», ДП «Рітейл-Вест» (мережа «Фуршет»), ТОВ «Світ Компані Україна», ГРК «Батерфляй», ТРК «Ігроманія», «Вінницький крендель», кафе-бар «Плеяда», Астел-НС ТМ «Бабусин хліб», фірма «Тарта», піцерія «Піцца-парк», кафе-кондитерська «Примха», КВ «Гостевія», ресторан «Престиж Хол» та інші заклади ресторанного господарства м. Вінниці, кращі бази відпочинку в смт. Затока Одеської області. Завдяки цьому рівень працевлаштування випускників закладу складає більше 90 відсотків.

У Центрі працює висококваліфікований педагогічний колектив, який забезпечує надання учням повної загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти. Досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання за останні роки підготували трьох призерів міжнародних та шістьох переможців обласних конкурсів фахової майстерності «Кращий за професією», чотирьох номінантів обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, чотирьох призерів Міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів, призера обласного конкурсу з іноземної мови серед учнів ПТНЗ області «Моя професія – моє майбутнє», переможця обласного етапу  конкурсу «WorldSkills Ukraine» .

Позаурочний час насичений гуртковою, спортивною та культурно-масовою роботою, чисельними майстер-класами за професіями. Тому в активі вихованців Центру, тільки за останній час, – три дипломанти обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – незалежна Україна», дипломант обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно- ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!», переможець обласного фестивалю художньої самодіяльності учнів ЗП(ПТ)О «Подільські зорі». Завдяки цим та іншим здобуткам, за підсумками 2018-2019 навчального року, ми вибороли почесне третє місце у рейтингу закладів професійної (професійно-технічної)  освіти міста і області.

До послуг учнів – соціально-психологічна служба, юридична консультація, штатний медичний працівник. В Центрі неухильно виконуються усі державні програми захисту сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Іногородня молодь забезпечується комфортним безкоштовним гуртожитком, встигаючі учні – академічними стипендіями, а статусні – соціальними стипендіями. Дозвілля мешканців гуртожитку організовують вихователі – дипломовані педагоги. Випускники закладу гарантовано працевлаштовуються на підприємствах-соціальних партнерах.

Центр розміщений в екологічно-чистому районі міста, біля зручної транспортної розв’язки. Територія закладу огороджена і знаходиться під цілодобовим наглядом відомої у місті служби охорони.

Отож, пишіть нам, телефонуйте і, звісно, приїжджайте. Будемо раді бачити Вас у Державному навчальному закладі “Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості” за адресою:  вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця, тел. 56-38-17. 

Колектив Державного навчального закладу “Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості” гостинно запрошує усіх  на День відкритих дверей, що відбудеться 20 березня 2020 року о 10:00. У рамках заходу пропонується екскурсія навчальним закладом, відвідання майстер-класів, частування смаколиками, концертно-розважальна програма. 

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook