“Жива” мапа України: у Вінниці відбувся флешмоб до Дня захисту дітей

Понад 50 дітей заспівали та станцювали на площі перед входом до Будинку офіцерів у Вінниці. Наприкінці – утворили “живу” мапу України. Відео флешмобу опублікували на сторінці Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Флешмоб “Україна – понад усе!” до Дня захисту дітей організував колектив 60-го Будинку офіцерів Повітряних Сил у Вінниці. У ньому взяли участь вихованці естрадної студії “Вертикаль”.

За словами начальника 60-го БО полковника Олени Іванової, флешмоб організували для дітей та на підтримку Збройних Сил України. Акція відбулась за участі вихованців естрадної студії “Вертикаль”.

“Діти – це наше майбутнє, наша гордість і наше щастя. Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю, любов’ю і теплотою. Це – безцінний скарб, який ми захищаємо ціною власного життя. Тому для наших дітей та на підтримку Збройних Сил України ми й вирішили провести цей флешмоб. Кожен учасник вклав частинку своєї душі, щоб донести всьому світу – діти хочуть жити в мирній, рідній своєму серцю Україні”, – говорить начальник 60 БО полковник Олена Іванова.

Також для дітей влаштували різноманітні конкурси, зокрема провели майстер-клас із виготовлення фоторамок.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook