Як викликати контролера для  розпломбування  лічильників гарячої води ?

Вінницяміськтеплоенерго нагадує способи, як викликати контролера для розпломбування/опломбування  лічильників гарячої води (у разі ремонту, повірки, заміни тощо) або для фіксування контрольних показників лічильників гарячої води:

– Чат-бот в Telegram: перейдіть за посиланням https://telegram.me/VMTE_bot  або наберіть у пошуку в Telegram «ВМТЕ»  виберіть функцію «виклик контролера»   вкажіть повну адресу зазначте номер телефону  оберіть одну з трьох дій: «опломбування лічильника», «розпломбування лічильника», «опломбування запірної арматури». Заявки приймаються цілодобово, а опрацьовуються протягом двох робочих днів (робочі дні пн-чт з 8:00 до 17:00; пт з 08:00 до 15:45);

– через Viber (в режимі повідомлень) за номером  (098) 160-54-44;

– звернутись у кол-центр підприємства за номерами телефонів: (098) 160-54-44; (0432) 60-54-44 (робочі дні  пн-пт з 8:00 до 17:00);

– залишити заявку на сайті за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html . Онлайн-заявка на виклик контролера опрацьовується протягом двох робочих днів.

      В залежності від способу виклику контролера, рахунок на оплату вам буде надіслано або на електронну пошту, або в Telegram, або у Viber.

      Якщо виклик контролера було здійснено в телефонному режимі, рахунок на оплату за послуги з розпломбування/опломбування приладів обліку гарячої води  надасть сам контролер, який прийде до вас розпломбувати прилад обліку. ▪ Оплатити рахунок у такому випадку необхідно буде до моменту наступного візиту контролера для опломбування (опломбування необхідне, оскільки без цього підприємство не зможе взяти ваш лічильник на комерційний облік).  Контролер зможе опломбувати ваш прилад лише за наявності у вас квитанції про оплату послуги.

      Якщо ви звертаєтеся до підприємства з питання первинного опломбування приладу обліку (якщо лічильник ви встановлюєте вперше), то рахунок необхідно оплатити одразу після виклику контролера. Наголошуємо на тому, що первинне опломбування приладів обліку здійснюється лише після надходжень коштів на поточний рахунок підприємства.

     Звертаємо увагу, що нарахування відповідно до показників індивідуальних лічильників здійснюються лише у випадку, якщо він взятий на комерційний облік, тобто вчасно повірений та опломбований. Вартість розпломбування одного лічильника  – 30 грн(з ПДВ), вартість опломбування одного лічильника – 35 грн (з ПДВ).

        Рахунок для оплати послуг можна також переглянути та звантажити на офіційному сайті підприємства у категорії «Реквізити та рахунки» за посиланням http://vmte.vn.ua/payvin.html.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook